SFbBox by website

HomeProjekty ZPAPObiazdowa Galeria Sztuki

Uncategorised

     Lista członków Okręgu Lubelskiego ZPAP 2023

16.12.2023 r.

       Malarze

Lp.

Nazwisko i imię

Rok przyst.

 1

Andała Marek

1998

 2

Barczyk Joanna          

1991

 3

Bijas Maciej                

1992

 4

Chmielnik Anna

2015

 5

Cwalina Andrzej              

2012

 6

Danelczyk Liliana

2012

 7

Drzewiński Mariusz

2001

 8

Dudek Andrzej

1995

 9

Filipiak Beata

2001

 10

Grabowska Grażyna

2016

 11

Grabowska-Łyp Alicja

2016

 12

Gralak Hanna

2016

   13

Gruszecki Roman

2012

 
   14

Gryta Marian                    

1961

 
   15

Gumowski Dariusz

2022

 
   16

Hortyńska Paulina

2005

 
   17

Hewczuk Ewa

2022

 
   18

Iesalova   Valeriia

2013

 
   19

Jagiełło Katarzyna

2005

 
   20

Karwowski Karol

1992

 
   21

Kita Agnieszka

2001

 
   22

Kmieć Piotr                      

1978

 
   23

Korol Piotr

2005

 
   24

Kotarska Stanisława

2016

 
   25

Kotliński Kazimierz            

2012

 
   26

Kozak Liliana

2010

 
   27

Kruk Grażyna

2005

 
  28

Kruk Alicja Maria

2006

 
  29

Kuduk Tadeusz                  

1969

 
   30

Kulicka Dorota

2016

 
   31

Kulpa Arkadiusz

2022

 
   32

Kuśmierz Jolanta Krystyna

2022

 
   33

Kwas Barbara

1981

 
   34

Lebiedzka Anna

2004

 
   35

Lis-Persona Sylwia

2016

 
   36

Łuszczak Tadeusz

2012

 
   37

Łucjan Piotr

1996

 
   38

Łukaszewicz   Łukasz

2014

 
   39

Malarz Marian                    

1970

 
   40

Maławski Władysław            

2012

 
   41

Mańkowska Magdalena

2023

 
   42

Martyn Mróz Magdalena Ewa

2023

 
   43

Marzec Sławomir

2017

 
   44

Mazanowski Marek

1982

 
   45

Mazur Danuta

1995

 
   46

Mądzik Leszek                      

1976

 
   47

Michalak Jolanta

2016

 
   48

Michalska Liliana

1991

 
   49

Mitura Agnieszka

2001

 
   50

Mizeracki   Adam

2012

 
   51

Mojska Krystyna Wanda

2022

 
   52

Motyl Małgorzata

2001

 
  53

Moszyński Piotr Jerzy

2020

 
   54

Niewiadomski Leszek

2007

 
   55

Oleszczuk Alicja

2016

 
   56

Opolska Jolanta

2007

 
   57

Ostrowska Monika

2016

 
   58

Osypiuk Elżbieta

2022

 
   59

Pastusiak Grzegorz

2016

 
   60

Pędracka Małgorzata

2021

 
   61

Pieczyński Zbigniew

2001

 
   62

Popielec Szymon Bartłomiej

2021

 
   63

Polakowska-Prokopiak Maria

1997

 
   64

Proć Wiesław

1998

 
   65

Przybysz   Artur

2012

 
   66

Rakowska Krystyna

2016

 
   67

Reszka Marek

2016

 
   68

Rudzka – Przychoda Krystyna  

1995

 
   69

Rzepkowski Andrzej

1995

 
   70

Rzeżniak Marek                        

1970

 
  71

Sarnowska Eleonora

2016

 
   72

Sienkiel Cezary

2012

 
   73

Skiba Zofia

2016

 
   74

Smalec   Elżbieta

2012

 
   75

Sobieszczańska Maria

2016

 
   76

Stankiewicz Jan

2011

 
   77

Stasiak Teresa

2012

 
   78

Stasz Sławomir

2012

 
   79

Strzyżyński Zbigniew

2012

 
  80

Swatowski Waldemar

2007

 
   81

Szczerbicki   Andrzej

2012

 
   82

Szcześniewska Halina

1967

 
   83

Szczęsna-Sienkiel Ewa

2012

 
   84

Szkutnik Henryk

1981

 
   85

Szubartowska-Paszkowska Anna

2012

 
   86

Świć Dorota

2001

 
   87

Świderska Honorata

2016

 
   88

Świerbutowicz Tomasz

1995

 
   89

Taras Rafał

2016

 
   90

Toman Sławomir

2002

 
  91

Tomczak Monika

2001

 
   92

Torc – Tylec Elżbieta

2004

 
   93

Tyburski Jerzy

1992

 
   94

Tymochowicz Piotr

2005

 
   95

Urban Urszula Maria

2022

 
   96

Waberska Katarzyna

1991

 
   97

Waberski Leszek

1991

 
   98

Warda Anna

2012

 
  99

Wasak Elwira

1995

 
   100

Waszczuk Anna

1998

 
   101

Wereński Krzysztof

2016

 
   102

Weyssenhoff Agnieszka        

1981

 
   103

Widelska Magdalena

2003

 
   104

Widelski   Henryk

2019

 
   105

Widelski Arkadiusz

2003

 
   106

Widomska   Ewa                    

2012

 
   107

Winiarska Wioletta

2012

 
   108

Winiarski Stanisław Andrzej

2005

 
   109

Wojciechowski Jacek

1981

 
  110

  Wójcik Ewa

2012

 
   111

  Wójtowicz Agnieszka

2004

 
   112

  Wzorek Małgorzata

2007

 
   113

Zawadzki Tomasz

1982

 
   114

Zlot Krystyna

2016

 
   115

Znamierowski Paweł

2012

 
   116

Zuzańska Maria

2016

 
   117

Żukowski Stanisław

1998

 
             

Graficy

 1

Bałdyga Stanisław          

1970

 2

Bąk Magdalena

2001

 3

Bednarski Piotr                

1958

 4

Dąbski Marcin

2001

 5

Ferenc Jan

2004

 6

Gaidamaka-Padalka Olena

2012

 7

Jóźwik Zbigniew

1992

8

Kawalec Michał

2005

9

Koldryn Maria

1978

 10

Kopel – Szulc Zofia                

1962

 11

Mazur Agnieszka

2004

 12

Mazurek Grzegorz                  

1981

 13

Mazurek Lech

2007

 14

Mosio Andrzej

2015

15

Nakonieczny Piotr

2005

 16

Niedźwiecka Karolina

2001

 17

Niestorowicz Ewa

2002

 18

Nowosad Włodzimierz

1991

 19

Oleszczuk Marian                    

1960

 20

Olszewski Zbigniew                

1981

 21

Panek Adam

2012

 22

Piątkowski Marek

1981

 23

Plewko Sławomir

2001

24

Polak Joanna

2006

 25

Popek Artur

1998

 26

Potępski Marcin

2005

  1.  

Prokopiak – Latosińska Natalia

2016

 28

Smosarska Beata

2005

29

Sienkiewicz Dariusz

2007

 30

Snoch – Pawłowska Alicja

1995

  1.  

Stryjecki Mariusz

2001

  1.  

Szymanowicz Krzysztof

1992

  1.  

Tomczuk Jan

1972

 34

Wilk Dominika Maria

2019

 35

Wilk Paulina

2010

 36

Zawadzka Agnieszka

2001

Architekci wnętrz i inne media

 1

Czapska Grażyna

1966

  1.  

Dziekoński Leszek                

1962

  1.  

Gonczyńska - Gołygowska Aleksandra

1968

  1.  

Handwerker Ewa                  

1961

  1.  

Kliczka Tadeusz                    

1970

 6

Niceckij – Grabski Sergiusz

2001

 7

Ocias Lucjan

1963

 8

Unold Grażyna

1978

Rzeźbiarze

 1

Borysiak-Deska Małgorzata

2012

 2

Gontarz Andrzej                  

2005

 3

Jankowska Agnieszka

2011

 4

Mendzelewski Wojciech

1998

 5

Sęczawa Bartłomiej

2001

 6

Słomianowska Jolanta              

1981

 7

Stasz Kazimierz                        

1969

 8

Szwed Arkadiusz

2012

 9

Zieleniak Piotr

2011

 10

Żukowski Władysław

1991

Konserwatorzy

 1

Durakiewicz Krystyna          

1961

 2

Fic – Lazor Anna

1991

 3

Gawłowska Magdalena

1991

 4

Konkolewska Monika

1981

 5

Wiciejowska – Stankiewicz Małgorzata

1981

       

Członkowie Honorowi

 1

Edward Balawejder

2006

 2

Nasalski Zygmunt

2006

 3

Trujnara Halina

1997

 4

Jolanta Męderowicz

2021

13912642 1422411617774558 8058161371920586570 n,f,ugt.ljbmhf

dtdet

Wystawa 6 Międzynarodowych spotkań ze sztuką " Unia Sztuk, Unia Artystów "

Wernisaż wystawy 28.06.19 o godz. 18:00
Muzeum Lubelskie na Zamku

Spotkania autorskie z uczestnikami 6 Międzynarodowych spotkań ze sztuką

21.08- 27.08 2018 o godz. 18:00
PUB U SZEWCA
ul. Grodzka 18, 20-112 Lublin

6 miedzynarodowe spotkania ze szutką Plakat 100x70 mały

wystawa ewasakZapraszamy na wystawę Elwiry Wasak. Wernisaż wystawy 3.01.2019 r. , o godz.17: oo w  Galerii Klubu BDOW WB ( Dom Żołnierza), ul. Żwirki i Wigury 6 w Lublinie.

 

                                                          Galeria Art

                                                       Lublin 20-076 

                                        ul.Krakowskie Przedmieście 62

                                                   tel (81) 53 268 57

                                     email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SFbBox by website